Słowo Boże
Słowo prorocze
Bertha Dudde ...
Czasy ostateczne
Boże Narodzenie
New Age - Ostrzeżenie
Dogmaty i obcy Bogowie
Aktualne Tematy
Zostać zbawionym
Krótko o mnie ...
Pliki, ich zawartość
Powrót do Boga 1 - Word doc.
Powrót do Boga 1 - PDF
Powrót do Boga 2- Word doc.
Powrót do Boga 2 - PDF
Uświadomienie, Pocieszenie - Word doc.
Uświadomienie, pocieszenie- PDF
Tajemnica człowiek - Word doc.
Tajemnica człowiek - PDF
Boży plan uzdrowienia - Word doc.
Boży plan uzdrowienia - PDF
Ewangelia miłości - Word doc.
Ewangelia miłości - PDF
Jezus Chrystus -Word doc.
Jezus Chrystus - PDF
Służyć w miłości - Word doc.
Służyć w miłości - PDF
Boga działalność w czasach ostatecznych - Word doc.
Boga działalność w czasach ostaatecznych - PDF
Pokrewne linki
Redakcja/Impresum
BERTHA DUDDE -NOWE OBJAWIENIA
Krótko o mnie ...

Kiedy ukończyłem 33 rok życia, to coś się we mnie przebudziło, nagle odczułem przesyt tym światem, oraz tym co miał mi on do zaoferowania ... A więc z całą powagą zacząłem szukać głebokiej i czystej o życiu prawdy, bo moje dotychczasowe, długoletnie katolickie praktyki, mojej duszy niczego, po za późniejszym rozczarowaniem, nie przyniosły. Jestem jednak katolickiemu kościołowi wdzięczny że przekazał mi podstawową wiedzę o Bogu oraz Jezusie Chrystusie. Przyznam, że niełatwo mi było tą czystą prawdę odnaleźć w tak ogromnym labirynicie z częściowej prawdy, oraz z błędnych religijnych nauk i przekonań. A można je było spotkać bez wyjątku we wszystkich religiach tego świata. W żadnej z nich nie znajdzie poważnie szukający absolutnie czytej prawdy, gdyż człowiek, pozbawiony prawdziwej miłości, oraz jego samowola wiele namieszały, pozmieniały, pododawały, tak że prawda zatraciła jej prawdziwą, czystą postać i stała się przez to trudną do rozpoznania. Posiadały by religje tego świata prawdziwą, czystą Bożą prawdę, to świat nasz zupełnie inaczej by wyglądał, gdyż wszędzie można by było obserwować dzieła ofiarnej miłości. Nie udało mi się znaleźć prawdy w kościołach (nie jestem przeciw kościołom, bo bez nich świat nasz byłby jeszcze gorszy) nie znalazłem jej w ezoterycznych książkach, nie znalazłem jej w religijnej wspólnocie, gdyż wszędzie spotykałem się jedynie z niezadawalającą mnie częściową prawdą, która wymieszana była, w mniejszym lub też większym stopniu, z ludzkimi o niej wyobrażeniami, z dogmatami, oraz z zewnętrznymi religijnymi obrządkami, które nie miały nic wspólnego z tym, czego nas Jezus Chrystus w Swojej Ewangelii Miłości nauczał: "Wewnętrznej drogi serca, drogi miłości do Boga oraz do bliźniego" która się w czynach miłosierdzia objawiać powinna. Lecz pomimo tego wszystkie te doświadczenia, poszerzyły mój duchowy choryzont, otwarły mi oczy na wiele nieprawidłowości i były jak gdyby stacjami na drodze do źródła Bożego światła ... do czystej prawdy. Zacząłem pomału przeglądać na oczy intensywnie szukając tego co czyste, co wolne od ludzkich domieszek .... "Chleba" wprost z niebios, oraz czystej kryształowej wody życia. Szukałem bez ustanku prosząc Boga o prowadzenie i pomoc w rozpoznaniu ich, gdyż wiedziałem że znajdują się one tutaj pośród nas, i że ja muszę je tylko rozpoznać. Szukając czegoś w internecie co związane było ze znakami ostatecznych czasów, natrafiłem na zapiski Berthy Dudde. Były to Objawienia Pana naszego w Jezusie Chrystusie objawione nam przez  słowo wewnętrzne , które odebrała w sobie Bartha Dudde, zostały jej one przekazane  w języku prostym i nie zakodowanym w obrazowych przykładach. Spełniły się więc dla mnie przepowiednie św. Jana w których Pan nam obwieszczał:

Słowa Jezusa Chrystusa:
 
"Miałbym wam jeszcze wiele do powiedzenia, lecz nie potrafilibyście jeszcze tego znieść.
 
 Ale gdy On przyjdzie ... Duch prawdy, to wprowadzi was do wszelkiej prawdy. Bo nie od siebie On (prorok) mówić będzie, lecz mówić będzie tylko to co usłyszy, i oznajmi wam rzeczy które nastąpić mają. 
                                                                                   (Ewangelia Jana 16:12) 
   

"Mówiłem do was o tych sprawach w sposób obrazowy. Ale nadejdzie czas, kiedy nie będę już mówił do was w obrazach, ale bez przenośni o Ojcu opowiadać wam będę 
 
                                                                                                             
                                                           (Ewangelia Jana 16:25)

A ja czytając te słowa już po krótkim czasie wiedziałem, że Pan mnie wysłuchał i udzielił mi wielkiej łaski poznania czystej prawdy. Nareszcie odnalazłem to czego tak długo z upragnieniem szukałem: chleb pochodzący prosto z nieba, oraz wodę życia. Tak jak odczuwało się je w każdym czytanym słowie. W nich znalazłem wyczerpującą odpowiedź na wszystkie mnie dotychczas nurtujące pytania dotyczące sensu oraz celu naszego naziemskiego życia. Przeglądając nieco później tą internetową stronę/witrynę stwierdziłem że prawda ta została przetłumaczona na niemal wszystkie obce języki, ale w języku polskim niczego nie znalazłem. Coś we mnie powiedziało mi .... "A to jest właśnie twoim zadaniem, bo tak wielu ma wielkie pragnienie wody życia oraz głód za chlebem z niebios". A wię zabrałem się z radością do tłumaczenia z niemieckiego na polski (mieszkam w Niemczech) był to też oryginlny Język Objawień w jakim Bertha Dudde Pańskie nauki otrzymała. Moim wielkim staraniem było i jest, przetłumaczenie tych słów  bez jakiejkolwiek zmiany zawartego w nich głębokiego duchowego sensu, dlatego wydają się one czasami być stylistycznie niezbyt poparwne, ale mam nadzieję, że mi to Państwo wybaczycie. Nawet sam oryginał brzmi odpowiednio do sposobu wysławiania się narzędzia Pana notującego Jego slowa ... Berthy Dudde, co też Pan w Swoim Objawieniu nr. 9030 z dnia 17 i 23.08. 1965 roku "Ostrzeżenie przed zamiarem zmieniania lub poprawiania przekazanego nam Bożego słowa" (zamieszczone u dołu na pierwszej stronie "Słowo prorocze").

Ja sam mieszkam  w Niemczech już od 35 lat, dlatego może się mój polski język wydawać nieco niezręczny, ale jestem przekonany, że każdy szukający prawdy człowiek głęboki sens tych objawień rozpozna, kiedy je sercem czytał będzie, prosząc uprzednio Pana o pomoc, aby słowa Jego właściwie mógł zrozumieć . Ja sam nie jestem ani pisarzem, ani też poetą, a jedynie skromnym Pańskim sługą, który  troszczy się o to, aby ta czysta, prosto z niebios płynąca do nas prawda jeszcze do wielu ludzi dotrzeć mogła, bo czasy są  jak wszyscy to widzicie bardzo poważne i niespokojne.

Dlatego też mam prośbę ... jeśli by nieraz brakowało gdzieś jakiejś literki, lub zdanie z gramatycznego punktu widzenia nieco niezręczne by się wydawało, lub też jakiś gramatyczny błąd mi się wkradł ... to proszę o tym pamiętać, że ja na codzień
rozmawiam i piszę jedynie po niemiecku, lecz uważam że najważniejsze jest to, że moi rodacy te Boże dary w języku polskim otrzymają, co jest również wielkim życzeniem naszego Pana, gdyż to właśnie On przykazał nam dzielić się tym niebiańskim chlebem z wszystkimi braćmi i siostrami na całym świecie, gdyż głód prawdy jest bardzo wielki, i wielka jest także duchowa bieda pośród wierzących, gdyż są oni w ich wierze tylko letni, i dotychczas nie zrozumieli
jeszcze o co tak naprawdę w naziemskim życiu człowieka się rozchodzi .... Aby z tej Bożej iskierki miłości, którą Bóg każdemu na drogę ofiarował ... poprzez życie prowadzone w miłości  ... zrobić wielki ogień  .... wielką miłość która, potrafi pokonać wszystko co nam jeszcze na drodze do Boga stoi.

Tłumacz objawień 

    
Bogusław